Modna XL-ka

Jeszcze kilka lat temu panie noszące większe rozmiary były skazane na noszenie bezkształtnych i nudnych ubrań. Na szczęście to się powoli zmienia i każda kobieta nosząca większy rozmiar może cieszyć się modnym wyglądem. Ale dobrze ubrania to oczywiście nie wszytko. Jakie sztuczki stosować, żeby wyglądać jeszcze lepiej?

Dobrze dobrana bielizna to podstawa
Panie noszące większe rozmiary zazwyczaj mogą pochwalić się obfitym biustem. A duże piersi potrzebują odpowiedniego podtrzymania. Dlatego nie warto oszczędzać na dobrej jakości biustonoszu. Stanik odciąży nasz kręgosłup, sprawi, że piersi będą wyglądały na jędrniejsze, a także uwydatni talię. Dzięki temu uzyskamy wymarzoną sylwetkę klepsydry. Jeśli natomiast chodzi o dolną część bielizny warto postawić na majtki bezszwowe w kolorze białym lub cielistym. Są one bardzo wygodne, niepowodująca obtarć, a także są całkowicie niewidoczne nawet pod bardzo obcisłymi ubraniami.

Na specjalne okazje możemy włożyć bieliznę modelującą. Nie wygląda ona może zbyt ponętnie, jednak potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Pomaga ukryć wystający brzuch, czy zbyt obfite biodra. Ważne jednak żeby była idealnie dopasowana do naszej sylwetki. Jeżeli wybierzemy zbyt duży rozmiar, to blizna modelująca najzwyczajniej w świecie nie spełni swojego zadania. Zakup za ciasnego gorsetu czy majtek również nie jest najlepszym pomysłem. Za mała bielizna uwydatni każdy mankament naszej sylwetki. Każda fałdka będzie sto razy bardziej widoczna…