Kiedy przydaje się biustonosz bez ramiączek?

W ofercie sklepów z bielizną można znaleźć biustonosze na każdą okazję. Stanik push-up, braletka, biustonosz samonośny – każdy z nich jest przydatny w określonych okolicznościach. Biustonosz bez ramiączek to wyjątkowo funkcjonalna bielizna. W jakich sytuacjach okazuje się niezawodny?

Do sukienki bez rękawów

Biustonosz strapless jest konieczny, gdy chcemy założyć elegancką sukienkę bez rękawów czy sukienkę hiszpankę. Ramiączka czyniłyby stylizację mniej efektowną. Aby zaprezentować nagie ramiona i dobrze podtrzymać biust, wspomóżmy się biustonoszem bez ramiączek (). Jest zaprojektowany tak, by zapewniać dobre podparcie i lekko unosić piersi.

Do kąpieli słonecznych w ogródku

Jeśli chcemy równomiernie opalić ramiona podczas prac ogrodowych lub wypoczynku na balkonie, a nie chcemy chodzić topless, bardotka bez ramiączek będzie dobrym wyborem. Dla skromniejszego efektu można wybrać biustonosz bezszwowy typu bandeau, przypominający skrócony top.

Do sesji zdjęciowej

Eleganckie biustonosze bez ramiączek sprawdzają się jako ubiór do seksownej sesji zdjęciowej. To niezwykle zmysłowa bielizna, która pozwala wyeksponować ładne ramiona i skupić uwagę na delikatnym łańcuszku lub bogatym, warstwowym naszyjniku.

Niezależnie od tego, w jakich okolicznościach planujemy założyć stanik bez ramiączek, z łatwością znajdziemy odpowiedni dla siebie model. Koronkowe, gładkie i dekoracyjne biustonosze są dostępne w niezliczonych kolorach i fasonach.