Taśma do oklejania biustu Booby Tape – kiedy będzie przydatna?

Taśma do oklejania biustu Booby Tape to gadżet, o którym nie wie wiele kobiet, ale większości mógłby się on przydać. Jego zadaniem jest modelowanie biustu, daje efekt lekkiego liftingu piersi. Może być przydatny przy kreacjach bardziej wyciętych, wieczorowych.

Dla kogo nadaje się taśma do oklejania biustu?

Taśma Booby Tape zadziała na każdym rozmiarze biustu. Ma ona za zadanie go unieść, czyli spełniać jedno z zadań biustonosza. Będzie praktyczna, jeśli mamy np. sukienkę z wyciętymi plecami bądź bardzo głębokim dekoltem i nie chcemy zakładać stanika, bo byłoby go widać i nie wyglądałoby to elegancko. Rolka taśmy wystarczy na kilkanaście aplikacji, więc można ją po prostu mieć w szafie i używać, kiedy zakładamy wymagającą kreację, np. na wakacjach czy idąc na bal.

Jak aplikować taśmę do oklejania biustu?

Przede wszystkim, trzeba pamiętać o naklejkach na sutki. Zrywanie taśmy mogłoby być bolesne w tym wrażliwym miejscu. Nie jest to obowiązkowe, ale warto. Taśmę, żeby dobrze się trzymała, najlepiej jest naklejać na suchą skórę (bez olejku czy balsamu – balsamu można użyć już przy odklejaniu taśmy, jeśli nie będzie to komfortowe). Taśmę można nakleić na kilka sposobów, w zależności od tego, czy będziemy mieć duży dekolt, czy wycięte plecy. Można zacząć aplikację od dołu biustu i pociągnąć kawałek taśmy od zewnętrznej strony piersi. Innym sposobem jest „zabandażowanie” obwodu klatki piersiowej. Będzie to jak bezszwowy stanik.