Polskie biustonosze – najwyższa jakość

Czasy, gdy w celu zakupu pięknego, dobrze dopasowanego biustonosza, trzeba było udać się za granicę lub stamtąd go sprowadzać, na szczęście bezpowrotnie minęły.

O co obecnie dbają polscy producenci biustonoszy?

  1. Rozmiary – Jeszcze kilkanaście lat temu wybór w tym zakresie nie był wystarczający: było ok. 4 podstawowych rozmiarów miseczek od A do D, wymiar obwodu zaczynał się od 70 cm do mniej więcej 100 cm, teraz zaś zakres rozmiarów miseczek oscyluje w granicach AA aż do S, natomiast obwodów pod biustem od 60 do nawet 130 cm. Zatem kobiety mogą obecnie wybierać spośród polskich biustonoszy, które idealnie dopasowują się do ich figury.
  2. Jakość – Polskie biustonosze szyte są obecnie z najlepszej jakości materiałów, koronek, przyjaznych dla skóry i przewiewnych, a jednocześnie dobrze podtrzymujących biust. Producenci dbają także o wzornictwo, kolorystykę.
  3. Rodzaje – Kiedyś dostępne były tylko miękkie, mało finezyjne biustonosze, obecnie można przebierać w fasonach: miękkie, półmiękkie, usztywniane, push-up, bardotki, braletki itd. Do tego jest możliwość wyboru spośród egzemplarzy: z fiszbinami lub bez nich. Polskie biustonosze  można dobrać też pod kątem ich specjalnego przeznaczenia, jak np. biustonosz do karmienia. Ogromny wybór jest także różnego rodzaju akcesoriów i zapięć: np. fason ze specjalnym pasem do bluzek bez pleców lub wyprofilowanym przodem do dużych dekoltów, a nawet do sukienek bez ramiączek.

Producenci polskich biustonoszy dbają o klientki, dostarczając im bieliznę na najwyższym, światowym poziomie, w dodatku za przystępną cenę.