Bielizna damska, która pobudza i uwodzi

Czasami trzeba umieć się nie tylko ubrać, ale też rozebrać. I właśnie w tym ostatnim zadaniu pomaga erotyczna bielizna damska. Jej celem nie jest zasłanianie, a już tym bardziej zapewnienie ciepła i komfortu. Staniki i figi tworzone z myślą o sypialniach mają podkreślać walory i pobudzać wyobraźnię do działania.

Dzisiaj przedstawiamy odmiany i warianty seksownej bielizny dla pań.

Bielizna damska – kreacje buduaru

Za seksowną bieliznę damską mogą zostać uznane już nawet proste elementy garderoby. Stringi czy koronkowe figi mają o wiele większą szansę pobudzić partnera. Warto zwrócić uwagę jednak na to, że powstają także elementy ubrania, których najzwyczajniej w świecie nie założymy poza sypialnią. Są zbyt niewygodne i poza sytuacjami łóżkowymi czasami wręcz abstrakcyjne. Tutaj można wymienić:

  • halki zawieszone na ramionach, ale odkrywające piersi
  • majtki z wycięciem w tak zwanym strategicznym miejscu
  • pończochy i charakterystyczny pas do ich podtrzymywania

Bielizna damska – co pobudza?

bielizna damska

To co podnieca oczywiście nie jest zakodowane w naszych genach. Bielizna damska nie wywołuje pożądania dlatego, że jest uniwersalnie seksowna, ale dlatego że kultura wytworzyła u nas konkretne skojarzenia na jej temat. Gorset wzbudza pożądanie dzięki roli Nicole Kidman w „Moulin Rouge” (i wielu innym). Staromodne podwiązki są seksowne za sprawą wieloletniego utrwalania ich charakteru w kulturze.

Odpowiednio dobierając ubiór można bardzo łatwo doprowadzić do podniecenia. Wystarczy złapać granicę pomiędzy zasłanianiem i odsłanianiem. Wiele typów bielizny erotycznej działa na zasadzie striptizu. Całkiem przezroczysta halka pozwala więc zadziałać na wyobraźnię partnera i jednocześnie bardzo dużo obiecać. Majtki z wycięciem w kroku to już w ogóle nazbyt jasny komunikat. Bogaty wybór bielizny damskiej tylko na sexshop112.pl.