Zabiegi kosmetyczne na twarz

Nasza twarz od czasu do czasu potrzebuje kompleksowego odświeżenia i odnowy. Stres i przemęczenie niekorzystnie wpływają na stan naszej cery i jej składników. Zmęczone, podkrążone oczy, spierzchnięte usta, nierówne brwi i wypadające włosy - to zaledwie kilka problemów z jakimi borykają się współczesne kobiety, żyjące w ciągłym pośpiechu i niemogące poświęcić odpowiedniej ilości czasu swojemu wyglądowi. W takiej sytuacji konieczna może się okazać wizyta u zawodowej kosmetyczki w Szczecinie (https://swiaturody.com/szczecin,kosmetyczka,9.html).

Gabinet kosmetyczny "Beautyco" mieszczący się przy ul. Monte Cassino 37 w Szczecinie, oferuje różnorakie zabiegi na twarz. W tym zabieg nawilżająco - energetyzujący do skóry szarej i zmęczonej. Polecany jest on osobom posiadającym skórę nieodżywioną, charakteryzującą się występowaniem zaburzeń krążenia limfatycznego. Głównym celem zabiegu nawilżająco - energetyzującego jest poprawienie ukrwienia skóry i jej kompleksowe odżywienie oraz nawilżenie. Kosmetyczka zadba również o to aby odprowadzić wodę z naszych naczyń limfatycznych.

Innym zabiegiem oferowanym przez salon "Beautyco" jest zabieg INTENSIVE NUTRITION RITUAL, przeznaczony dla skóry suchej i odwodnionej. Opiera się on głównie na dostarczeniu skórze odpowiedniej ilości wody dzięki zastosowaniu linii opartej na bazie kompleksu z alg, stworzonej na bazie nienasyconych kwasów tłuszczowych. Ta odżywiająca i regeneracja maska zdecydowanie przyda się osobom posiadającym cerę wrażliwą. Niektóre z kobiet marzą o tym by wyglądać młodziej i bardziej zdrowo. Chcą aby poprawiła się kondycja ich skóry, by była bardziej jędrna i pozbawiona zmarszczek. Do takich osób kierowana jest oferta zabiegu liftingującego, który opiera się na aplikacji masek kolagenowych, zawierających w swoim składzie kwas hialuronowy. Dzięki niemu twarz staje się bardziej elastyczna, napięta i wygładzona. Zmniejsza się również widoczność zmarszczek, głównie dzięki ich spłyceniu. Zabieg ten jest przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy zmagają się z dolegliwościami procesu starzenia i pragną wyglądać o 5 lat młodziej.

"Beautyco" proponuje też coś skierowanego wyłącznie do mężczyzn. Jest to zabieg intensywnie nawilżający, wyrównujący strukturę naskórka. W czasie jego trwania wykonywany jest dokładny peeling, skóra jest uelastyczniana i nawilżana. Trwa to zaledwie godzinę i kosztuje 180 zł, a daje długotrwałe efekty i pełne zadowolenie. Bez względu na to jaki masz typ cery i z jakimi dolegliwościami musisz walczyć na co dzień, na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie i skutecznie wyeliminujesz swój problem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>